Bigyfest crew
Kdo to všechno vymýšlí a organizuje.

Anka Dvořáková

šéfka celého týmu

advorakova@czus.cz

+420 495 51 37 44


Anka je velice výkonná a zodpovědná žena pracující v kanceláři školy, která se nebojí nových výzev a s nebývalým elánem vede celou Bigyfest crew. Svolává schůzky o velkých přestávkách, čímž ostatním členům týmu umožňuje, aby se ulili z některých hodin, protože se schůze vždy protáhne.

Evička Drobná

studentka, septima G


Evička je druhou ženou v týmu. Je schopná, zodpovědná a důsledná, obstarává téměř veškerou komunikaci se sponzory a kapelami a v týmu má velmi silné slovo. Nerada si nechává mluvit do svých záležitosti a pro svůj názor se dovede zákeřně porvat. Ostrý jazyk ani kousavý smysl pro humor jí nechybí, jinak má ale jemnou, až mateřskou dušičku.


Dan White

student, septima A

Člověk, který svým příjmením Bigyfestu přináší mezinárodní rozměr. Povětšinou je mlčenlivý, takže tým nemá ponětí o tom, zda vůbec mluví česky. Zodpovědně chodí na všechny schůze, pokud tedy zrovna nejde s Honzou na kafe. Díky němu uslyšíte na festivalu punkovou kapelu Vana, jejímiž dvěma členy jsou studenti Biskupského gymnázia.


Tomáš Sloboda

student, septima A

Pragmatický muž, bez kterého by se žádná skupina nikam nedostala. Svá slova proměňuje v činy a často týmu předkládá mnoho návrhů, které Evička ráda zamítá. S ní se ostatně běžně dohaduje o nesmyslech za účelem pobavení ostatních, pro které je takříkajíc otcem. Jako příklad jeho důmyslných činů lze uvést to, že zařídil zvukaře a podium pro kapely.


Honza Skorunka

student, septima A

Honza je legrační skřítek s mnoha sarkastickými poznámkami, které nikomu nic dobrého nepřináší. Tato vlastnost vychází z jeho bezmezné kreativity, kterou se snaží všemožnými způsoby (a většinou marně) proměnit v něco užitečného. Párkrát se mu to ovšem k údivu ostatních povedlo, například když se chopil správy těchto webových stránek.