Vystupující kapely
Těšte se na skvělý a nevšední lineup!

 

KAPELY 2018


WWW Neurobeat

Neurobeat, experimental electronica, Praha

Zlatým hřebem večera bude jedna z prvních rapových kapel u nás. W.W.W. !
Slučují postupy hiphopu, industrialu a elektroniky. Spoluvytvářeli též základy místního graffiti, breakdancové a turntablistické scény. V pozdějších letech začali pracovat s živými nástroji a pozvolna se odklonili od klasické rapové produkce. Kromě koncertů si je můžete poslechnout i na jevišti Nové scény Národního divadla v představení Máj. 


Šamanovo zboží

Alternative psychedelic progrock, Ostrava/Brno

Až z černouhelné Ostravy přiletí další kapela. Stoprocentně mužská, stoprocentně originální. Hrají, jak sami říkají, dadarock. Vydali rockovou opeřenou operu Příběh kuřete. A jmenují se Šamanovo Zboží. Připravte se na působivou show, nevšední zážitek a texty k zamyšlení. Nenechte si toto nedostatkové zboží ujít! 

Napsali o sobě:

Ruskou prog-rockovou kapelou IWKC byli po společném koncertu připodobněni k fúzi Radiohead a King Crimson. Daniel Sywala z hudebního blogu Rock'n'Roll Journalist je po koncertě v Praze zase označil neožánrem "post-všechno".


Der Šenster Gob

Klezmer-gypsy-balkan, Praha

Der Šenster Gob je akustická kapela hrající židovskou, romskou a balkánskou hudbu a cestující při tom po celé Evropě v romantickém zeleném karavanu.
Z původního tříčlenného, výhradně (speed) klezmerového mužského tria se postupem času stala kapela čtyřčlenná, nejen klezmerová a také víc zpívající, krásná a místy občas dokonce i smutná. 


The Valentines

Indie rock, HK

Tato mladá indie-rocková trojice z Hradce Králové  Vám s radostí zahraje svoje taneční, energické i rozněžněné písničky! 

Sami o sobě napsali:

Jsme indie rocková kapela z Hradce Králové. Kapela vznikla na Valentýna 2016, kdy jsme jako správní muzikanti místo na romantickou večeři se svými přítelkyněmi šli radši do zkušebny a jamovali. Oficiálně kapela funguje od prosince 2016.Harmonogram naleznete na odkaze: